Eksport mięsa w całej Europie

Mięso z Polski to jeden z głównych towarów eksportowych, który pokochali konsumenci z Unii Europejskiej. Z roku na rok rośnie wartość tego rynku. W 2020 roku głównymi odbiorcami produktów mięsnych byli między innymi wymagający konsumenci z Niemiec.

Stale rośnie też łączna wartość eksportu mięsa. W 2020 roku branża wygenerowała zysk w wysokości 1,6 miliarda złotych, co stanowi wzrost o 6% względem poprzedniego roku. Polska od wielu lat jest jednym z liderów eksportu wołowiny. Szacuje się, że nasz kraj kontroluje 9% tego rynku w całej Unii Europejskiej.

Raf-Pol to uznana, działająca od dawna firma, która współpracuje tylko ze sprawdzonymi hodowcami, którzy stawiają na najwyższą jakość. 

W ofercie Raf-Pol znajdują się między innymi mięsa wołowe, halal, drób oraz wieprzowina. Są to cenione produkty, które goszczą na stołach w wielu domach w Polsce i w Europie. Dzięki temu, że współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami, firma Raf-Pol może proponować swoim Klientom mięso najwyższej jakości. Kupując od nas, masz pewność, że otrzymujesz przebadaną żywność i ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami.